Photo by Aitor Alcalde/Getty Images

KONAČNO STRIJELAC HRVATSKI REPREZENTATIVAC: Zabio Marko Rog u viskoj pobjedi Cagliarija protiv Fiorentine

Nadamo se da se vraća u formu hrvatski reprezentativac Marko Rog koji je sada u dresu Cagliarija. Jer, Cagliari je u nedjelju u utakmici 12. kola talijanskog prvenstva s visokih 5-2 pobijedio Fiorentinu, a prvi pogodak za pobjedničku momčad zabio je Marko Rog u 17. minuti.

Nakon njega mrežu Fiorentine zatresli su Pisacane (26), Simeone (34), Joao Pedro (54) i Nainggolan (65). Pogotke za Forentinu postigao je Vlahović u 75. i u 87. minuti.

Rog je odigrao cijelu utakmicu za Cagliari kao i Milan Badelj za Forentinu.

Cagliari je trenutačno treći na ljestvici s 24 boda, sedam manje od vodećeg Intera. Danas još igraju Lazio i Lecce, Sapdoria dočekuje Atalantu, a Udinese SPAL.