SPLIĆANI NAPUNILI MREŽU VARDARA: Preokretom pokazali da su snažni!

Autor: J.V.H.

Hajduk je u pripremnom dvoboju pred početak nastavka 1. HNL napunio mrežu Vardara iaoko početak nije bio obečavajući.

Suparnik Hajduku u turskom Beleku bio je makedonski Vardar, trenutno prvoplasirana momčad 1. MFL-a Sjeverne Makedonije.

Bijeli su gotovo čitav susret imali terensku inicijativu, stvorili su mnoštvo prilika no tek su u posljednjih 20-ak minuta kapitalizirali dobru igru.

kada su zahvaljujući trojcu, Kreković, Teklić i Delić postigli tri gola i zasluženo upisali novo slavlje na pripremama u Beleku.

Vardar je poveo već u 12. minuti golom Darka Micevskog i s tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. Taj rezultat stajao je sve do 73. minute, kada je krenula serija kojom je Hajduk okrenuo utakmicu.

Kreković je izjednačio u 73. minuti, deset minuta kasnije Hajduk je poveo golom Tonija Teklića, a konačnih 3:1 postavio je Kreković u 86. minuti.

Posljednju provjeru uoči nastavka sezone Bijeli igraju u petak 24. siječnja, a protivnik je ukrajinski Dinamo Kijev.

Autor:J.V.H.