SANTINI U KINI: Pogledajte njegov prvijenac za Jiangsu Suning

Autor: Mario Lacković

Hrvatski napadač Ivan Santini dobio je priliku za svoj novi klub te odmah im se odužio pogotkom.

Njegov Jiangsu je kao gost s 2:1 slavio kod Chongqinga. Bivši hrvatski reprezentativac zabio je u 55. minuti glavom na asistenciju Li Anga. Samo devet minuta kasnije gosti su imali 2:0, kada je pogodio Xie Pengfei. Domaćin je do kraja tek ublažio poraz preko Jiang Zhea u 81. minuti iz slobodnog udarca, ali uz veliku pomoć gostujućeg golmana Gua.

Jiangsu je peti s 40 bodova, 19 manje od vodećeg Guangzhou Evergrandea. Chongqing je deseti s 30 bodova.

Autor:Mario Lacković