REZULTATI OSTALIH UTAKMICA: Crvena Zvezda odigrala remi u Bernu, Olympiacos pokazao tko je glavni

Autor: Mario Lacković

Poznati su svi rezultati prvih utakmica četvrtkog pretkola Lige Prvaka. Još jučer su odigrane prve utakmice.

Ajax Amsterdam je na Cipru uspio izvući remi protiv APOEL-a iz Nikozije, Dok su Club Brugge i Slavija Prag minimalnim rezultatom 1:0 uspjeli svladati LASK Linz i CFR Cluj.

Naš Dinamo Zagreb pokazao je tvrdim skandinavcima kako se igra nogomet te je sa 2:0 osigurao mirniji uzvrat u Trondheimu. Pogotke za Modre su zabili Petković i Oršić.

Olympiacos je pokazao ruskom Krasnodaru da nemaju šta tražiti u Grčkoj. Grci su pomeli Ruse sa 4:0 te praktički osigurali plasman u grupnu fazu Lige prvaka. Pogotke za Olympiacos su zabili Guerrero u 30. minuti, Ranđelović u 78. i 85. minuti, dok je točku na i stavio Podence u 89. minuti.

Crvena Zvezda je na gostovanju kod švicarskog Young Boysa uspjela izvući remi 2:2. Veliki je to zalog za srpsku momčad jer su postignuta dva gola u gostima. Prvo su poveli Švicarci pogotkom preko Assalea u 7. minuti s kojim su rano šokirali Zvezdu. No nije se dugo čekao odgovor crveno-belih pa je izjednaćujući pogodak postigao Degenek već u 18. minuti. A onda šok za Young Boyse. Onda na početku drugog poluvremena, točnije u 46. minuti Zvezda postiže svoj drugi pogodak preko Garcije. Od šoka su se Boysi oporavili u 76. minuti kada je kazneni udarac realizirao Hoarau u 76. minuti.