(VIDEO) BILIĆ SUDJELOVAO U VELIKOM NAGURAVANJU! Nakon utakmice u kojoj se jedva izvukao, nastao je kaos!

Taman kada se mislilo kako će bivši izbornik Hrvatske, Slaven Bilić, doživjeti debakl na klupi saudijskog Al-Ittihada, on je ušao u sjajnu seriiju i već više od mjesec dana ne zna za poraz.

U petak je taj niz nastavio remijem 1:1 protiv Al-Raeda, ali bilo je tu podosta drame. Al-Raed je poveo odmah na početku utakmice, a Bilićeva momčad je izjednačila tek duboko u sudačkoj nadoknadi drugog dijela, to jest u 92. minuti.

U posljednjim sekundama šestominutne sudačke nadoknade, Al-Raedu je zbog zaleđa poništen pogodak. Nakon toga je nastao kaos jer su ovi smatrali da je pogodak regularan.

Nakon utakmice bilo je još gore jer su Al-Raedovi igrači fizički pokušali nasrnuti na pomoćne suce zadužene za VAR u kontrolnoj sobi. Naguravanje je trajalo nekoliko minuta, a u njemu je sudjelovao i Bilić koji je pokušavao smiriti tenzije, ali bezuspješni.