GNU

Scholes srušio City u sudačkoj nadoknadi

Autor: hina

U nervoznoj i izjednačenoj utakmici pred prepunim stadionom Citya odluka je pala u posljednjim sekundama dvoboja kada je Scholes glavom pogodio sami kut vrata Shaya Givena.

Pogotkom Paula Scholesa u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Manchester United je u gradskom derbiju porazio Manchester City s 1:0 i ostao u utrci za naslov prvaka Engleske.

U nervoznoj i izjednačenoj utakmici pred prepunim stadionom Citya odluka je pala u posljednjim sekundama dvoboja kada je Scholes glavom pogodio sami kut vrata Shaya Givena. Obje momčadi imale su svoje prilike, a za United je do 65. minute igrao i ozlijeđeni Wayne Rooney.

ManU sada ima jedan bod manje od Chelsea, koji večeras gostuje kod Tottenhama.