SCREENSHOT/INSTAGRAM

OPET ĆE BITI PROBLEMA?! Seksi menadžerica ima novu poruku za Ivana Perišića

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter koji je u susretu 32. kola talijanskog prvenstva kao gost svladao Frosinone sa 3-1 (2-0).

Perišić je u 37. minuti bio precizan iz kaznenog udarca za vodstvo svoje momčadi od 2-0. Bio je to njegov šesti ovosezonski gol u Serie A, a igrao je do 70. minute. Zanimljivo, Perišić je dobio prednost pri izvođenju penala ispred Maura Icardija, bivšeg kapetana koji je nedavno zbog svađe sa suigračima i klubom izgubio sve privilegije koje je imao, a tek je protiv Frosinonea vraćen u momčad nakon tjedana izbivanja s teena.

Penale je do sada pucao Argentinac, ali je zbog svega izgubio i tu mogućnost. Tu je situaciju komentirala i Wanda Nara, kontroverzna supruga i menadžerica Maura Icardija.

“Evidentno je da ga je Ivan pitao da mu prepusti penal i Mauro mu je to dopustio. Za mene je ta gesta vrjednija od bilo kojega gola, to je prekrasna stvar nakon svega što smo vidjeli. Uz to, Mauro je bio prvi koji mu je čestitao na golu. Uzeli su mu traku i ne puca penale, ali nikad mu neće oduzeti sreću igranja za Inter”, smatra tako Nara.

Kako će Perišić reagirati na ovakve izjave, to je teško reći s obzirom na to da je Wanda nedavno svojim opaskama navodno naljutila Perišića koji joj je navodno poručio da prestane komentirati bilo što vezano za njega.

Situaciju s penalom objasnio je i trener Spalletti.

“Imamo tri ili četiri nogometaša koja mogu pucati penal. Dakle, to ovisi o samopouzdanju i ja ostavljam igračima da između sebe izaberu i odluče na profesionalan i prijateljski način”, veli trener.