MAĐARI OBEZGLAVLJENI: Dinamo zabio i po četvrti put

Autor: Dnevno/Dr. K.

Ferencvaroš i Dinamo igraju na stadionu Groupama Arena u Budimpešti uzvratnu utakmicu trećeg pretkola Lige prvaka. Prvi dvoboj, na Maksimiru, završio je rezultatom 1:1.

Na poluvrijeme Dinamo je otišao s golom prednosti. Strijelac je bio Ademi u 16. minuti na asistenciju Olma.

Odmah na početku drugog poluvremena za Modre zabija I Petković) 47 minuta i Dinamo u rukama drži prolaz prema playoffu Lige prvaka. Sve potvrđuje Olmo u 55 minuti golom za o:3.

U 69.minuti Mađri ostaju s igračem manje, što Dinamo koristi i pogotkom Gojaka zabija za 0:4. Naime, prvo je Majerov pokušaj obranio golman Ferencvarosa, ali je odbijenu loptu Gojak pospremio iza leđa Dibusza.

Autor:Dnevno/Dr. K.