KRAJ UTAKMICE! AZERBAJDŽAN IZNENADIO HRVATSKU: Viceprvaci svijeta neprepoznatljivi!

Autor: Dnevno

90+4: KRAJ UTAKMICE! AZERBAJDŽAN ODIGRAO REMI SA HRVATSKOM! KONAČAN REZULTAT JE 1:1.

90.minuta: Petković u prilici, ali Azerbajdžan izbacuje loptu u korner. 4 minute sudačke nadoknade.

90.minuta: U igru ulazi Eyubov, a izlazi Nazarov.

86.minuta: U igru ulazi Mislav Oršić, izlazi Ante Rebić.

85.minuta: Potpuna dominacija Azerbajdžana. Konstantno prijete golu Hrvatske.

83.minuta: Ponovno je Khalilzade bio u šansi, ali na svu sreću nije dobro zahvatio loptu pa je ona otišla preko gola.

80.minuta: Ponovno velika šansa Azerbajdžana, ali Livaković spašava situaciju.

78.minuta: Velika je gužva pred vratima Azerbajdžana, ali Hrvatska ne zabija pogodak.

72.minuta: GOL AZERBAJDŽANA!! Khalilzada se doslovno prošetao kraj hrvatske obrane i zabio gol za 1:1.

70.minuta: Borna Barišić dobiva žuti karton radi teškog prekršaja.

66.minuta: Azerbajdžan opasno prijeti i lopta ulazi u gol, ali naše ponovno spašava zaleđe. Hrvatska ponovno ima puno sreće.

63.minuta: Slobodan udarac za Hrvatsku. Pokušaj proigravanja Lovrena nije uspio

61.minuta: Sjevnula je polukontra Hrvatske, ali Petković puca tik uz vratnicu.

60.minuta: Izmjena kod Azerbajdžana. Izlazi Huseynov, a ulazi Mahmudov.

59.minuta: Hrvatska prijeti iz kornera, ali Azerbajdžan izbija loptu iz svog kaznenog prostora.

54.minuta: Azerbajdžan je ponovno zaprijetio preko polukontre, ali naša obrana čisti loptu.

51.minuta: Perišić je probao preko boka, ali je lopta otišla u gol out. Lopta za Azerbajdžan.

POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME UTAKMICE U BAKUU!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Hrvatska vodi pogotkom Luke Modrića iz penala. Hrvatska dobro igra i dominira, ali i Azeri su skupili hrabrosti te preko kontri prijete Livakoviću i Hrvatskoj. Također njihov golman Balayev je skinuo nekoliko odličnih prilika naših nogometaša. Nadamo se da će pasti i drugi gol kako bi ponovno što lakše zatvorili utakmicu.

45.minuta: Azerbajdžan je zabio gol, ali je ponovno zaleđe. Ostaje 1:0.

44.minuta: Slobodan udarac za Hrvatsku izborio je Luka Modrić. Perišić je gađao preko gola.

42.minuta: Balayev ponovno spašava Azere. Vlašić je opet fenomenalno gađao, ali ne da loptu u gol golman Azerbajdžana.

40.minuta: Azerbajdžan ponovno prijeti, dobro je povukao Huseynov, ali udarac je otišao preko gola.

33.minuta: Azerbajdžan je povukao strašnu kontru, ali Livaković je na mjestu.

28.minuta: Borna Barišić je pokušao, ali je lopta otišla visoko iznad gola.

24.minuta: Nikola Vlašić je udarcem sa 20 metara pokušao pogoditi gornji kut Azerbajdžana, ali njihov golman teškom mukom brani udarac.

18.minuta: Azerbajdžan je bio u velikoj prilici, ali je sva sreća bilo zaleđe.

17.minuta: Perišić je ponovno izašao pred golmana Azerbajdžana, ali je pogodio vanjsku mrežu.

12.minuta: Vlašić promašuje stopostotnu priliku.

11.minuta: GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bruno Petković izborio je jedanaesterac i slavljenik Luka Modrić zabio je za vodstvo Hrvatske.

7 minuta: Slobodan udarac Brune Petkovića završio je u živom zidu. Korner za Hrvatsku.

Počela je utakmica u Bakuu. Sretno našim Vatrenima!

SLUŽBENE POSTAVE UTAKMICE

HRVATSKA: Livaković, Bartolec-Lovren-Vida-Barišić, Modrić-Brozović, Rebić-Vlašić-Perišić, Petković

AZERBAJDŽAN: Balayev, Pashaev-Medvedev-Mustafazada-Krivotsyuk, Qarayev-Huseynov, Emreli-Nazarov–Rahimov, Sheydaev

NAVIJAČKO LUDILO: Otprilike sat vremena prije početka utakmice hrvatski navijači su počeli stizati na stadion Bakcell Arene. Iako je udaljeno čak 3500 kilometara od Lijepe naše, oni navjerniji navijači su se odlučili na ovaj dalek put. Prijenos na TV-u Utakmica možete pratiti na kanalu Nove TV. Ako niste u mogućnosti pratiti preko televizije, zato smo mi za vas tu i pratite uz svoj omiljeni portal, Dnevno.

Autor:Dnevno