Facebook: West Ham United (Official) Photo: Arfa Griffiths

BILIĆ NIJE IMAO SREĆE: Ispao u prvom kolu Liga kupa

Autor: Mario Lacković

West Bromwich Albion koji vodi naš trener Slaven Bilić, već se u prvom kolu oprostio od nastupa u engleskome Liga kupu. Bolji od njih je bio Milwall s 2:1.

Sve je dobro krenulo za WBA kada ih je u 9. minuti Austin doveo u vodstvo 1:0. U 28. izjednačenje gostima donosi Bradshaw, a za potpuni preokret i pobjedu gostiju zabio je Bodvarsson u 55. minuti. Filip Krovinović je u igru ušao u 60. minuti za WBA.

Dodajmo kako je Luton Town golmana Simona Sluge pobijedio Ispwich Town s 3:1, ali naš golman nije konkurirao za sastav.

Autor:Mario Lacković