(VIDEO) SRPSKI NOGOMETAŠI NAPRAVILI DRAMU NA TRAVNJAKU: Pogledajte kako protestiraju zbog penala

Sudac ih je doveo do ruba očaja

Čini se da u Srbiji ovog vikenda ništa ne prolazi bez skandala. Drugi se dogodio u prvom kolu doigravanja za prvaka Srbije. U prvom kolu play-offa Čukarički je ugostio niški Radnički, a gosti su pobijedili 3:2 u debiju za Europa Ligu, zahvaljujući sucu.

Naime, dosudio je dvojben penal za Radnički u 50 minuti i isključio igrača domaćih Miladina Stevanovića. Do 73. minute Čukarički je potpuno demoliran, crvene kartone dobili su i pomoćni trener Dragan Šarac te stoper Darko Puškarić.

Tijekom utakmice domaćini su stalno prigovarali sucima zbog odluka na njihovu štetu, primjerice uopće nisu reagirali kada je igrač Radničkog suparnika udario laktom u lice.

Vrhunac drame svakako je bio kada su igrači Čukaričkog u 77. minuti iz protesta sjeli na travnjak, što možete vidjeti od 11:20 minute snimke. Navijači su ih podržali u tome, a sucima su vikali “Lopovi”.