HINA/EPA/MATTEO BAZZI

(VIDEO) PERIŠIĆ SE KONAČNO PROBUDIO! Pogledajte prekrasan pogodak kojim je Hrvat preknuo post

U 26. minuti susreta Perišić je zabio pogodak glavom s kojih 13 metara nakon što mu je Cancelo centrirao s desne strane

U nedjeljnoj utakmici 29. kola talijanske Serie A Inter je u potpunosti nadigrao Sampdoriju s 5:0, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić prekinuo je golgeterski post dug tri i pol mjeseca. Momčad Sampdorije već na poluvremenu je gubila s 4:0, a Perišić je bio taj koji je načeo protivnika.

U 26. minuti susreta Perišić je zabio pogodak glavom s kojih 13 metara nakon što mu je Cancelo centrirao s desne strane. Bio mu je to prvi gol nakon više od tri mjeseca, odnosno d 3. prosinca i pobjede 5:0 protiv Chieva. Hrvatu je to bio osmi gol ove sezone u Serie A.

Nakon Perišića nastupio je Icardi koji je u 29. minuti zabio iz penala, a dvije minute kasnije sjajno petom za 3:0.

Bio je ovo prvi Perišićev gol nakon više od tri mjeseca, odnosno od 3. prosinca i pobjede 5:0 protiv Chieva. Ukupno je hrvatskom reprezentativcu to osmi gol sezone u Serie A.

Onda je na scenu stupio Mauro Icardi koji je prvo u 29. minuti zabio iz jedanaesterca, a dvije minute kasnije sjajno petom na asistenciju Perišića za velikih 3:0 Intera. Hat-trick je kompletirao u 44. minuti kada je iz blizine poslao loptu u mrežu za 4:0.